Huis van de buurt,
thuis in de buurt.

NIEUWS

Steun voor verduurzaming pand De Mussen

06-01-2024

Sinds 2022 heeft De Mussen meerdere stappen genomen om het buurtcentrum te verduurzamen. Zo zijn bijvoorbeeld veel lampen al vervangen door Ledlampen en worden er plannen gemaakt voor  dakisolatie, zonnepanelen en HR++ glas. Diverse fondsen hebben toezegging gedaan ons hierbij te steunen; wij zijn hen daarvoor zeer dankbaar!

Oranjefonds Warmteboost en MAEX Impuls Energie Haaglanden maken de installatie van HR++ glas op de bovenverdieping mogelijk.

  • WarmteBoost is een initiatief van het Postcode Loterij Buurtfonds, Katalys, LSA Bewoners, Oranje Fonds en de Landelijke Vereniging voor Kleine Kernen en wordt mogelijk gemaakt dankzij een bijdrage van de Nationale Postcode Loterij.
  • MAEX Impuls Energie Haaglanden is bedoeld voor alle initiatieven die het energieverbruik van hun locatie of activiteiten willen verduurzamen.

Met een bijdrage van Fonds1818 hebben we onzuinige verlichting kunnen vervangen door Ledlampen.

Al deze maatregelen zullen leiden tot een aanzienlijke besparing op onze energierekening, zodat we meer activiteiten aan kunnen bieden aan de bewoners. Ook dragen de maatregelen bij aan een beter milieu.

We kijken uit naar verdere verduurzamingsmogelijkheden van ons pand en houden u vanzelfsprekend op de hoogte!