Huis van de buurt,
thuis in de buurt.

NIEUWS

Nieuw bij De Mussen: pedagogisch coach

16-04-2020

Sinds kort is Yamina Markai pedagogisch coach bij De Mussen. Ouders en verzorgers kunnen bij haar terecht met kleine en grote vragen over opvoeding. Bijvoorbeeld over slaap- en eetproblemen van kinderen, pesten of opvoeden van pubers. Yamina heeft een luisterend oor, geeft advies en kan bij grotere problematiek zorgen dat er hulp in gang wordt gezet.

Als De Mussen weer open gaat, zal Yamina wekelijks starten met een opvoedspreekuur. Maar ook nu al, in de Coronatijd, kunnen ouders en verzorgers terecht bij Yamina met opvoedvragen. Juist nu kan opvoeden heel lastig zijn! Met alle kinderen thuis, helpen bij hun schoolwerk, dat vraagt veel van ouders!

Yamina kan u helpen bij het maken van een weekplanning, geeft tips hoe je kinderen kan helpen bij hun schoolwerk en hoe je het gezellig houdt met elkaar.

Yamina is elke woensdag, donderdag en vrijdag tussen 13.00 uur en 17.00 uur bereikbaar op telefoonnummer 06 – 19917110

Of per mail yamina.markai@demussen.nl